آموزش تعویض سنسور موقعیت دریچه میل سوپاپ

 

 


در این فیلم شما با نحوه تعویض سنسور موقعیت میل سوپاپ آشنا می شوید .

سنسور موقعیت میل سوپاپ وظیفه دارد که موقعیت سیلندر یک و یا نقطه مرگ بالای سبلندر یک ( TDC ) را اندازه گیری کرده و به واحد کنترل الکترونیکی ( ایسیو ) ارسال کند تا واحد کنترل الکترونیکی بتواند ترتیب پاشش انژکتورها را محاسبه کند .

نکته : 

  • خودروهایی که دارای حسگر موقعیت میل سوپاپ می باشند ( اکثر خودروهای انژکتوری دارای حسگر موقعیت میل سوپاپ می باشند ) پاشش سوخت توسط انژکتور ها ، ترتیبی می باشد .
  • خودروهایی که سنسور موقعیت میل سوپاپ ندارند از دوحالت خارج نیست :
  1.  یا از نوع پاشش دو به دو می باشد ( مانند پژو ۴۰۵ ، سمند مدل SL196 و … )
  2. و یا از نوع ترتیبی ( ۱۳۴۲ ) می باشد . مانند ۲۰۶ و … ( برای تشخیص سلندریک به جای استفاده از سنسور موقعیت میل سوپاپ از سیستم دفیا در جرقه زنی استفاده شده است . )

آموزش تخصصی  تعمیرات ای سی یو به صورت تخصصی

 

پارسیان صنعت خودرو دارای 17 سال سابقه برگزاری دوره های آموزش تعمیرات ایسیو – ریمپ ایسیو – باطریسازی – اکو مکس و … در ایران می باشد . شیوه تدریس این دوره ها به صورت تئوری – عملی بوده که قسمت عملی هم در کارگاه های آموزشی مجهز برگزار می شود و هم آموزش ها بر روی خودروهای واقعی پیاده سازی می گردد تا هنر جو به صورت کاملا واقعی با آموزشها آشنا گردد . همچنین پشتیبانی علمی صد در صد هنرجو پس از گذراندن دوره بر عهده این شرکت می باشد یعنی هنرجو پس از گذراندن دوره ها ( به خصوص دوره آموزش تعمیرات ایسیو ) به حال خود رها نشده و در هر جایی که با مشکلی برخورد نمود می تواند سوالات خود را از اساتید پرسیده و راهنمایی کامل گردد .

جهت شرکت در دوره آموزش تعمیر ecu فرم زیر را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند !

همچنین خواندن مقالات زیر توصیه می شود : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست