فهرست مطالب

تعمیرگاه ۲۰۶


آموزش تعمیرات ecu : فیلم آموزش تعمیر برد BSI – خودرو ۲۰۶ – خرابی آی سی کولردر فیلم فوق شما با برد BSI خودرو ۲۰۶ آشنا می شوید و نحوه تعمیر آی سی کولر برد BSI را می آموزید .

روش کار بسیار ساده است . ابتدا طبق فیلم سوکت های وصل شده به برد BSI را جدا کنید ( ترتیب جداکردن سوکت ها در فیلم نشان داده شده ) ، سپس آی سی کولر برد BSI را حرارت داده و جدا کنید . برد را تمیز کنید ، قلع های روی برد را تمیز کنید ( لاک زیر آی سی قبلی که بر روی برد BSI مانده را نیز تمیز نمایید ) . سپس آی سی جدید و سالم را روی برد قرار داده و طبق فیلم لحیم کاری نمایید .


فیلم فوق توسط اساتید شرکت پارسیان صنعت خودرو آماده گردیده . یکی از مواردی که در دوره آموزش تعمیرات ECU به هنرجویان آموزش داده می شود تعمیرات بردهای BSI , BM34 و … می باشد که این بردها مربوط به خودرو ۲۰۶ می باشد .

پارسیان صنعت خودرو دارای بیش از ۱۶ سال سابقه تدریس تعمیرات ECU ، آموزش تعمیرات برق و انژکتور خودرو ، آموزش مالتی پلکس و اکومکس و …

برگزاری دوره آموزش تعمیرات ecu در آموزشگاه و تعمیرگاه پارسیان صنعت خودرو

لطفا فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی دوره ها را در اختیار شما قرار دهند !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست