تعمیر ایسیو 206

تعمیر ای سی یو ۲۰۶ تیپ ۵ – تعمیر ECU 206 تیپ ۲ – تعمیر ایسیو ۲۰۶ تمامی تیپ ها – تعمیرگاه ۲۰۶


تعمیر ecu 206 |تعمیر ای سی یو ۲۰۶  :

تعمیر ECU 206 : از زمان عرضه خودرو ۲۰۶ در ایران حدود ۱۷ سال می گذرد . در این بین مدل های متفاوتی از ۲۰۶ در بازار موجود است و هر کدام از مدل ها دارای تفاوتهایی از نقطه نظر تعمیر ECU هستند . ۲۰۶ دارای تیپ های و مدل های متفاوتی است که شرکت ما ( پارسیان صنعت خودرو ) تعمیرات ای سی یو و برق و انژکتور تمامی مدل ها را با بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان ممکن انجام می دهد .

تعمیر ecu 206 تیپ ۱ : 

این مدل از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد و نزدیک به ۱۲۰۰۰ دستگاه از این خودرو نیز تولید شد . ای سی یو تیپ ۱ ۲۰۶ از نوع ساژم مدل SAGEM S2000-35 می باشد .

تعمیر ای سی یو ۲۰۶ تیپ ۲ : 

تیپ ۲ خودرو ۲۰۶ در واقع یک مدل ارتقا یافته از تیپ ۱ بود با این تفاوت که سیستم مالتی پلکس نیز به آن اضافه گردید . تجهیزاتی مشابه با تیپ ۳ دارد و ترمز ABS نیز از سال ۱۳۹۰ به آن اضافه شد . از نظر فنی دارای موتور TU3 می باشد و ای سی یو این مدل از نوع ساژم S2000 – 3e3f و PL4 می باشد . تعمیر ECU 206 تیپ ۳ : 

تیپ ۳ دارای تجهیزاتی مشابه با تیپ ۵ ولی با موتور TU3 تیپ ۲ می باشد ! این تیپ دارای آپشن هایی نظیر سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه‌های گرمکن‌دار برقی، دو کیسه هوا، ترمز ABS،EBD، سیستم صوتی کلاریون و … بوده . ECU این تیپ از نوع S2000 – 3e3f می باشد .

تعمیر ایسیو ۲۰۶ تیپ ۴ :

تیپ ۴ ۲۰۶ که مدلی بسیار نایاب در بازار ایران محسوب می شود ، مجهز به موتور TU5 است و دارای قدرت ۱۱۰ اسب بخار بوده و ای سی یو آن از نوع بوش BOSCH ME7.4.4 ( از سالی ۸۵ الی ۸۸ ) می باشد . 

تعمیر ECU 206 تیپ ۵ :

پرفروشترین مدل در بین تیپ های بیان شده تیپ ۵ می باشد که دارای آپشن هایی نظیر یربکس دستی ۵ سرعته، ترمزهای دیسکی ABS چهارکاناله، ارتفاع کمتر سیستم تعلیق و از همه مهم تر موتور TU5 با ۱۱۰ اسب بخار می باشد . ECU این مدل نیز از نوع بوش BOSCH ME 7.4.5 ( تا سال ۹۲ ) می باشد . 

باقی مدل های ۲۰۶ نیز شامل تیپ ۶ و SD و مدل های اکوماکس ( که توسط ایران خودرو تولید شده ) نیز به طور کامل در پارسیان صنعت خودرو تعمیر می گردد . 


برای انجام تعمیر ایسیو خود با شماره های زیر تماس بگیرید !

021663630820216636218209101463584


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست