تعمیر ایسیو 206

تعمیر ای سی یو ۲۰۶ تیپ ۵ – تعمیر ECU 206 تیپ ۲ – تعمیر ایسیو ۲۰۶ تمامی تیپ ها – تعمیرگاه ۲۰۶


تعمیر ecu 206 |تعمیر ای سی یو ۲۰۶  :

تعمیر ECU 206 : از زمان عرضه خودرو ۲۰۶ در ایران حدود ۱۷ سال می گذرد . در این بین مدل های متفاوتی از ۲۰۶ در بازار موجود است و هر کدام از مدل ها دارای تفاوتهایی از نقطه نظر تعمیر ECU هستند . ۲۰۶ دارای تیپ های و مدل های متفاوتی است که شرکت ما ( پارسیان صنعت خودرو ) تعمیرات ای سی یو و برق و انژکتور تمامی مدل ها را با بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان ممکن انجام می دهد .

تعمیر ecu 206 تیپ ۱ : 

این مدل از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد و نزدیک به ۱۲۰۰۰ دستگاه از این خودرو نیز تولید شد . ای سی یو تیپ ۱ ۲۰۶ از نوع ساژم مدل SAGEM S2000-35 می باشد .

تعمیر ای سی یو ۲۰۶ تیپ ۲ : 

تیپ ۲ خودرو ۲۰۶ در واقع یک مدل ارتقا یافته از تیپ ۱ بود با این تفاوت که سیستم مالتی پلکس نیز به آن اضافه گردید . تجهیزاتی مشابه با تیپ ۳ دارد و ترمز ABS نیز از سال ۱۳۹۰ به آن اضافه شد . از نظر فنی دارای موتور TU3 می باشد و ای سی یو این مدل از نوع ساژم S2000 – 3e3f و PL4 می باشد . تعمیر ECU 206 تیپ ۳ : 

تیپ ۳ دارای تجهیزاتی مشابه با تیپ ۵ ولی با موتور TU3 تیپ ۲ می باشد ! این تیپ دارای آپشن هایی نظیر سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه‌های گرمکن‌دار برقی، دو کیسه هوا، ترمز ABS،EBD، سیستم صوتی کلاریون و … بوده . ECU این تیپ از نوع S2000 – 3e3f می باشد .

تعمیر ایسیو ۲۰۶ تیپ ۴ :

تیپ ۴ ۲۰۶ که مدلی بسیار نایاب در بازار ایران محسوب می شود ، مجهز به موتور TU5 است و دارای قدرت ۱۱۰ اسب بخار بوده و ای سی یو آن از نوع بوش BOSCH ME7.4.4 ( از سالی ۸۵ الی ۸۸ ) می باشد . 

تعمیر ECU 206 تیپ ۵ :

پرفروشترین مدل در بین تیپ های بیان شده تیپ ۵ می باشد که دارای آپشن هایی نظیر یربکس دستی ۵ سرعته، ترمزهای دیسکی ABS چهارکاناله، ارتفاع کمتر سیستم تعلیق و از همه مهم تر موتور TU5 با ۱۱۰ اسب بخار می باشد . ECU این مدل نیز از نوع بوش BOSCH ME 7.4.5 ( تا سال ۹۲ ) می باشد . 

باقی مدل های ۲۰۶ نیز شامل تیپ ۶ و SD و مدل های اکوماکس ( که توسط ایران خودرو تولید شده ) نیز به طور کامل در پارسیان صنعت خودرو تعمیر می گردد . 


برای انجام تعمیر ایسیو خود با شماره های زیر تماس بگیرید !

021663630820216636218209101463584


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید