فهرست مطالب

آموزش تعمیرات ایسیو : تعمیر ایسیو بوش ME 7.4.9 | تعمیر ایسیو سمند EF7 و دنا

 


در این ویدئو آموزشی که توسط شرکت پارسیان صنعت خودرو آماده گردیده شما هنرجویان با نحوه تعویض آی سی رگلاتور در BOSCH ME 7.4.9 آشنا می شوید .

ایسیو فوق به دلیل تعمیرات غیر اصولی توسط مکانیک ( انجام J TAG غیر اصولی ) دچار صدمه شده ( اتصال کرده )  و آی سی رگلاتور آن دچار سوختگی گردیده . ابتدا آی سی رگلاتور را از برد جدا کرده و آی سی رگلاتور سالم را روی برد قرار میدهیم .

در این فیلم با نحوه تعویض صحیح این آی سی ، هویه و هیتر کاری اصولی و نکات دیگر که در فیلم بیان شده آشنا می شوید .


همچنین بخوانید : جزوه آموزش تعمیرات ایسیو بوش ME 7.4.9


پارسیان صنعت خودرو برگزار کننده دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش تعمیرات ecu ، آموزش مالتی پلکس ، آموزش برق و انژکتور خودرو در ایران با سابقه 16 ساله و برگزاری بیش از 600 دوره از سال 1382

متد آموزشی مجموعه ما به صورت صد در صد تضمینی بوده و ویژه بازار کار طراحی شده است و آموزش ها در محیط تعمیرگاهی و واقعی برگزار می گردد . پس از گذراندن این دوره ها به هنرجو مدرک رسمی از QAL انگلستان تقدیم می شود و هنرجو می تواند اقدام به تاسیس تعمیرگاه کند .

کلاسهای آموزش تعمیرات ایسیو در تهران برگزار می گردد و برای راحتی هنرجویان شهرستانی به مدت 10 شب خوابگاه رایگان اعطا می گردد .

پس فرصت را از دست نداده و با پر کردن فرم زیر در دوره های آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش رمپ ایسیو ، آموزش باطریسازی و … شرکت نمایید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست