آموزش تعمیرات ایسیو : فیلم تعمیر ایسیو بوش ME 7.4.9 | تعمیر ایسیو سمند EF7 و دنا

فهرست مطالب

آموزش تعمیرات ایسیو : تعمیر ایسیو بوش ME 7.4.9 | تعمیر ایسیو سمند EF7 و دنا

 


در این ویدئو آموزشی که توسط شرکت پارسیان صنعت خودرو آماده گردیده شما هنرجویان با نحوه تعویض آی سی رگلاتور در BOSCH ME 7.4.9 آشنا می شوید .

ایسیو فوق به دلیل تعمیرات غیر اصولی توسط مکانیک ( انجام J TAG غیر اصولی ) دچار صدمه شده ( اتصال کرده )  و آی سی رگلاتور آن دچار سوختگی گردیده . ابتدا آی سی رگلاتور را از برد جدا کرده و آی سی رگلاتور سالم را روی برد قرار میدهیم .

در این فیلم با نحوه تعویض صحیح این آی سی ، هویه و هیتر کاری اصولی و نکات دیگر که در فیلم بیان شده آشنا می شوید .


همچنین بخوانید : جزوه آموزش تعمیرات ایسیو بوش ME 7.4.9


پارسیان صنعت خودرو برگزار کننده دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش تعمیرات ecu ، آموزش مالتی پلکس ، آموزش برق و انژکتور خودرو در ایران با سابقه 16 ساله و برگزاری بیش از 600 دوره از سال 1382

متد آموزشی مجموعه ما به صورت صد در صد تضمینی بوده و ویژه بازار کار طراحی شده است و آموزش ها در محیط تعمیرگاهی و واقعی برگزار می گردد . پس از گذراندن این دوره ها به هنرجو مدرک رسمی از QAL انگلستان تقدیم می شود و هنرجو می تواند اقدام به تاسیس تعمیرگاه کند .

کلاسهای آموزش تعمیرات ایسیو در تهران برگزار می گردد و برای راحتی هنرجویان شهرستانی به مدت 10 شب خوابگاه رایگان اعطا می گردد .

پس فرصت را از دست نداده و با پر کردن فرم زیر در دوره های آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش رمپ ایسیو ، آموزش باطریسازی و … شرکت نمایید !

ثبت نام

ثبت نام دوره های آموزشی ایسیو و الکترونیک خودرو
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست