صداگیری خودرو

( مخصوص خودروهای وارداتی )

صداگیری خودرو چیست ؟

به دلیل کیفیت پایین متریال استفاده شده در برخی خودروها و ناهمواری جاده ها ، بعضا اتاق خودرو در قسمتهای مختلف به صدا می افتد و گاها این صداها بسیار آزار دهنده هستند . مجموعه ما ( پارسیان صنعت خودرو ) اولین مبدع صداگیری خودرو در ایران بوده که قادر است تا ۹۵% صداهای آزار دهنده داخل اتاق خودرو را برطرف نماید .

صداگیری خودرو شامل چه قسمتهایی می شود ؟

معمولا قسمتهایی که در خودرو به صدا می افتد شامل : داشبورد ، ستون ها ، رودری درب ها ، سقف و سانروف ، کنسول وسط ، طاقچه عقب و درب صندوق عقب می باشد .

90 روز گارانتی

پس از اتمام صداگیری خودرو ، به مدت ۹۰ روز کار شما گارانتی می شود تا در این مدت در جاده های گوناگون با خودروی خود رانندگی کرده و چنانچه صدایی در قسمت صداگیری شده شنیده شد ، مجدد صداگیری شود .

10 درصد تخفیف ویژه صداگیری فول خودرو

صداگیری هر قسمت به دلخواه شما صورت می پذیرد ولی چنانچه پکیج صداگیری فول را برای خودروی خود انتخاب کنید ، از 10 درصد تخفیف ویژه این پکیج برخوردار می شوید .
صداگیری خودروهای وارداتی
- تومانهزینه اصلی - تومان
  • با توجه به متفاوت بودن خودروها و متریال استفاده شده، لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
  • شامل صداگیری : داشبورد ، 4 رودری ، 6 ستون ، کنسول وسط ، طاقچه عقب و درب صندوق

ثبت درخواست صداگیری خودرو

جهت ثبت درخواست صداگیری خودروهای وارداتی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

Instagram
Telegram

برخی نمونه کارهای صداگیری

صداگیری چه خودروهایی در پارسیان صنعت خودرو صورت می پذیرد ؟

  • بنز ، بی ام و ، آئودی ، آلفارومئو ، پورشه ، تویوتا ، دی اس ، سوزوکی ، سیتروئن ، فولکس واگن ، کیا ، مازراتی ، میتسوبیشی ، هیوندای ، هوندا ، ولوو و …

چه قسمت هایی صداگیری می شود ؟

  • رودری ، ستون ، طاقچه عقب ، کنسول وسط ، داشبورد ، سقف با گارانتی 90 روزه

هزینه صداگیری خودرو چقدر است ؟

  • هزینه صداگیری فول تمامی خودروهای وارداتی بسته به نوع خودرو و متریال استفاده شده متفاوت است و شما می توانید جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید .

مدت زمان صداگیری خودرو چقدر است ؟

  • صداگیری فول تمام اتاق خودرو بین 2 تا 3 روز زمان می برد. ولی چنانچه قسمتها جزء ای از خودروی شما به صدا افتاده باشد ، این مدت کمتر خواهد بود.
keyboard_arrow_up