10 درصد تخفیف ویژه صداگیری فول خودروهای وارداتی

( برای خودروهای داخلی خدماتی نداریم )

صداگیری خودرو چیست ؟

به دلیل کیفیت پایین متریال استفاده شده در برخی خودروها و ناهمواری جاده ها ، بعضا اتاق خودرو در قسمتهای مختلف به صدا می افتد و گاها این صداها بسیار آزار دهنده هستند . مجموعه ما ( پارسیان صنعت خودرو ) اولین مبدع صداگیری خودرو در ایران بوده که قادر است تا ۹۵% صداهای آزار دهنده داخل اتاق خودرو را برطرف نماید .

صداگیری خودرو شامل چه قسمتهایی می شود ؟

معمولا قسمتهایی که در خودرو به صدا می افتد شامل : داشبورد ، ستون ها ، رودری درب ها ، سقف و سانروف ، کنسول وسط ، طاقچه عقب و درب صندوق عقب می باشد .

90 روز گارانتی

پس از اتمام صداگیری خودرو ، به مدت ۹۰ روز کار شما گارانتی می شود تا در این مدت در جاده های گوناگون با خودروی خود رانندگی کرده و چنانچه صدایی در قسمت صداگیری شده شنیده شد ، مجدد صداگیری شود .

10 درصد تخفیف ویژه صداگیری فول خودرو

صداگیری هر قسمت به دلخواه شما صورت می پذیرد ولی چنانچه پکیج صداگیری فول را برای خودروی خود انتخاب کنید ، از 10 درصد تخفیف ویژه این پکیج برخوردار می شوید .
صداگیری خودروهای وارداتی
- تومانهزینه اصلی - تومان
  • با توجه به متفاوت بودن خودروها و متریال استفاده شده، لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
  • شامل صداگیری : داشبورد ، 4 رودری ، 6 ستون ، کنسول وسط ، طاقچه عقب و درب صندوق

ثبت درخواست صداگیری خودرو

جهت ثبت درخواست صداگیری خودروهای وارداتی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

Instagram
Telegram

برخی نمونه کارهای صداگیری


Warning: Illegal offset type in /home/pskecu1/domains/pskecu.com/public_html/wp-content/plugins/us-core/functions/grid.php on line 160

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pskecu1/domains/pskecu.com/public_html/wp-content/plugins/us-core/functions/grid.php on line 161

صداگیری چه خودروهایی در پارسیان صنعت خودرو صورت می پذیرد ؟

  • بنز ، بی ام و ، آئودی ، آلفارومئو ، پورشه ، تویوتا ، دی اس ، سوزوکی ، سیتروئن ، فولکس واگن ، کیا ، مازراتی ، میتسوبیشی ، هیوندای ، هوندا ، ولوو و …

چه قسمت هایی صداگیری می شود ؟

  • رودری ، ستون ، طاقچه عقب ، کنسول وسط ، داشبورد ، سقف با گارانتی 90 روزه

هزینه صداگیری خودرو چقدر است ؟

  • هزینه صداگیری فول تمامی خودروهای وارداتی بسته به نوع خودرو و متریال استفاده شده متفاوت است و شما می توانید جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید .

مدت زمان صداگیری خودرو چقدر است ؟

  • صداگیری فول تمام اتاق خودرو بین 2 تا 3 روز زمان می برد. ولی چنانچه قسمتها جزء ای از خودروی شما به صدا افتاده باشد ، این مدت کمتر خواهد بود.