تعمیر ECU – تعمیر ای سی یو – تعمیر ایسیو انواع خودرو – تعمیرگاه پژو پارس


تعمیر ای سی یو پژو پارس | تعمیر ECU پژو پرشیا :

تعمیر ای سی یو پژو پارس : پژو پارس یا همان پژو پرشیا محصول ایران خودرو می باشد که در حقیقت شباهت زیادی به پژو ۴۰۵ دارد و در طراحی ظاهر و بدنه از پژو ۴۰۶ الهام گرفته است . پژو پارس ابتدا با نام پژو سفیر عرضه گردید و چندی بعد به نام پژو پرشیا تغییر نام داد و هم اکنون با نام پژو پارس در بازار عرضه می گردد . این خودرو دارای مدلهای متفاوتی از جمله : پارس ال ایکس معمولی ( XU7 L3 ) ، پارس ۱۶ELX سوپاپ ( XU7 L4 ) ، پارس موتور زانتیا ( XUM 2000cc ) و پارس ال ایکس ( TU5 ) تولید و عرضه شده است . 

به دلیل وجود مدلهای متفاوت از خودرو پژو پارس ، در نتیجه ECU های متفاوتی را در این خودرو شاهد هستیم . در پارسیان صنعت خودرو خدمات تعمیر ای سی یو پژو پارس با بالاترین کیفیت و دقت صورت می پذیرد و تمامی تیپ ها و مدل های سالهای مختلف در شرکت ما به صورت تخصصی تعمیر می گردد .

  • تعمیر ای سی یو پژو پارس ال ایکس معمولی XU7 L3
  • تعمیر ECU پژو پارس ۱۶ELX سوپاپ XU7 L4
  • تعمیر ای سی یو پژو پارس موتور زانتیا XUM 2000cc
  • تعمیر ECU پژو پارس ال ایکس TU5

در مدلهای مختلف پژو پارس انواع ای سی یو شامل : ایسیو زیمنس – ای سی یو ساژم S2000 – ایسیو بوش ME 7.4.4 – ای سی یو بوش M 7.3 و SSAT ECU می باشد . 

چنانچه ECU و برق و انژکتور خودرو پژو پارس شما نیاز به تعمیرات پیدا کند ، این خرابی ها توسط پارسیان صنعت خودرو به راحتی تعمیر می گردد . 

تیم تعمیرکار پارسیان صنعت خودرو با سابقه بیش از ۱۷ سال و تعمیر بیش از ۱۰۰۰۰ هزار ایسیو انواع خودرو در خدمت شما عزیزان می باشد . 

برای انجام تعمیر ایسیو خود با شماره های زیر تماس بگیرید !

021663630820216636218209101463584


همچنین ببینید : 


1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • ایا ایسیو دو فیش کروز خودرو پژو پارس مدل ۱۳۹۳ امکان تعمیر دارد یا خیر ؟اگر یکبار مصرف میباشد چرا بر روی خودرو نصب و موجب خسارات زیادی به صاحب خودرو میباشد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست