فیلم آموزش تستر ایسیو | فیلم تستر ecu

فیلم آموزش تستر ایسیو | فیلم تستر ecu


خرید تستر ایسیو نگار خودرو

جهت خرید تستر ایسیو نگار خودرو کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید !


معرفی تستر ایسیو نگار خودرو 

تستر ایسیو دستگاهی جهت شبیه سازی خودرو جهت تست ایسیو خارج از ماشین می باشد که در این فیلم آموزشی که توسط گروه آموزشی پارسیان صنعت خودرو برای شما عزیزان آماده گردیده آشنا می شوید .

ایسیو یا واحد کنترل الکترونیکی یا واحد کنترل موتور (ECU) در حقیقت یک پردازشگر و یا یک میکروکنترلر است که اطلاعات لازم را از سنسورها ( مانند : دمای هوا ، دمای آب ، فشار هوا ، دور موتور و … ) دریافت کرده و پس از پردازش ، دستورات لازم را به عملکردها ( مانند : رله دوبل ، انژکتور ، کویل دوبل و … ) صادر می کند .

نحوه عملکرد ایسیو ( واحد کنترل الکترونیکی ) :

واحد کنترل الکترونیکی در شرایط های مختلف ، عملکردهای مختلفی را ایجاد می کند که به چند نمونه از مهمترین عملکردهای واحد کنترل الکترونیکی می پردازیم :

عملکرد در زمان استارت زدن موتور :

در زمان استارت زدن موتور ، سوخت به طور متناوب وسط انژکتورها تزریق می شود . و مقدار تزریق سوخت با توجه به دور موتور ، دمای آب ، دما و فشار هوای ورودی تنظیم می شود و مقدار هوای اضافی مورد نیاز نیز توسط موتور پله ای تعیین می گردد .

عملکرد در دورهای مختلف :

در موقع تغییرات لحظه ای موتور ( شتاب گیری و کاهش سرعت ) مدت زمان تزریق سوخت توسط انژکتورها ، بر اساس تغییر پارامترهایی مانند : دو موتور ، وضعیت دریچه گاز ، فشار هوای ورودی ، دمای مایع خنک کننده تعیین می گردد .


آموزشگاه تعمیرات ایسیو پارسیان صنعت خودرو پر سابقه ترین و برترین آموزشگاه تعمیرات ecu در ایران

فیلم فوق نمونه ای کوچک از دوره کامل و جامع تعمیرات ایسیو ۱3۰ ساعتی شرکت پارسیان صنعت خودرو می باشد . شما دوستان گرامی چنانچه تمایل به شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش مالتی پلکس ، آموزش برق و الکترونیک خودرو را دارید می توانید از طریق فرم زیر در سایت ما ثبت نام کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن مشاورین ما با شما تماس حاصل می نمایند .

 

ثبت نام

ثبت نام دوره های آموزشی ایسیو و الکترونیک خودرو
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همچنین خواندن مقالات زیر توصیه می شود : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست