دیاگ نگار خودرو

دیاگ نگار خودرو با قابلیتهای منحصربفرد خود و به صورت هوشمندانه عملیاتهای مختلف جهت شناسایی و عیب یابی را انجام می دهد . بواسطه این دیاگ کار تعمیرکاران خودرو به خصوص در قسمت الکترونیک و مکاترونیک خودرو بسیار راحت می شود .

تستر ECU نگار خودرو

تستر ایسیو نگار خودرو به عنوان اولین تستر ECU کشور با امکانات بی نظیر، طراحی و ثبت شده است . یکی از ملزومات تعمیرکاران ای سی یو ، تستر ایسیو می باشد تا زحمت تستهای مکرر سر ماشین را کم کرده و کار را برای تعمیرکار آسان تر نماید . این محصول در 2 مدل 6000 ( معمولی ) و 6000i ( با پروگرامر ) تولید  و به فروش میرسد .

انژکتور شور نگار خودرو

انژکتور شور نگار خودرو یک دستگاه کاملا ایرانی با پشتیبانی منحصربفرد و کیفیت ساخت عالی می باشد که امکان تست و شست و شوی انژکتورها را به شیوه ای کاملا استاندارد در اختیار تعمیرکاران گرامی قرار می دهد . این دستگاه در 2 مدل 5000 ( تخلیه دستی ) و 7000 ( تخلیه تمام اتوماتیک و سخنگو ) تولید و عرضه شده است .

مولتی پروب نگار خودرو

مولتی پروب نگار خودرو یک دستگاه بسیار کاربردی و جمع و جور جهت تست وضعیت های مختلف سنسورها و عملگرهای خودرو می باشد . به واسطه این دستگاه ، تعمیرکاران قادرند تست مراحل مختلف شامل شبیه سازی، لاجیک، اهم متر و …. را برای قطعات الکتریکی و الکترونیکی خودرو انجام دهند .

پروگرامر سون پروگ

پروگرامر 7 پروگ یکی دیگر از ابزارهای بسیار ضروری جهت تعمیرات ایسیو خودرو می باشد . به واسطه این ابزار شما می توانید آی سی های مختلف در ECU را پروگرام نمایید . در ضمن این پروگرامر ، کاملترین پروگرامر کشور بوده و تنها پروگرامری است که با این ویژگی ها دارای شرایط اقساطی نیز می باشد .

پروگرامر تی ان ام 5000

پروگرامر TNM5000 دستگاهی جهت برنامه ریزی کردن انواع آی سی است که معمولا به طور اختصاصی در زمینه ECU خودرو استفاده می شود . امکانات گسترده این دستگاه باعث شده طی چند سال اخیر بسیار مورد توجه تعمیرکاران مختلف قرار گیرد . و به یکی از پروگرامرهای مناسب کشور تبدیل شود .

دیاگ وی مکس

دیاگ وی مکس (V-MAX) وسیله ای ضروری برای تعمیرکاران خودرو می باشد . به واسطه دیاگ شما می توانید عیب ها و خطاهایی که در خودرو وجود دارد را متوجه شوید و نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات خودرو اقدام نمایید .