آموزش ریمپ ECU | آموزش ریمپ ای سی یو

پارسیان صنعت خودرو برای اولین بار در ایران برگزار می کند :

  • دوره تخصصی ریمپ ECU تحت نظر برترین اساتید کشوری با صدور مدرک بین المللی از QAL انگلستان
  • آموزش تخصصی به صورت کاملا کاربردی
  • آموزش ریمپ ای سی یو های ساژم ، زیمنس ، بوش ، والئو و …
  • آموزش ریمپ خودروهای داخلی و وارداتی
  • آموزش : حذف کاتاف ، افزایش توان موتور ، رفع تاخیر پدال گاز ، رفع کپ دریچه گاز ، اصلاح دمای آب ، حذف سنسور دوم اکسیژن ، افزایش شتاب اولیه و ثانویه ، تغییر عملکر فن خودرو و … 

ریمپ ECU چیست ؟ 

ساده ترین تعریف برای واژه ریمپ ECU ، ایجاد تغییرات نرم افزاری در ECU یا همان کامپیوتر خودرو برای ایجاد عملکرد بهتر و بهیته تر خودرو می باشد . با ریمپ ای سی یو خودرو می توان مصرف سوخت خودرو را بهینه کرد ، توان خودرو را افزایش داد ، شتاب اولیه و ثانویه خودرو را سرعت بخشید ، تاخیر پدال گاز را رفع نمود ، عملکرد فن خودرو در دورهای مختلف را بهبود بخشید ، برخی از سنسورهایی را که باعث کاهش توان موتور خودرو می شود را حذف نمود ( مثل سنسور دوم اکسیژن و یا سنسور میل سوپاپ ) ، جداول بوست توربو را تغییر داد و باعث افزایش بوست توربو در خودروهای دارای توربو شارژر شد و … . اینها نمونه هایی از خدماتی است که مهندس ریمپر ای سی یو می تواند بر روی خودرو انجام دهد .

بازار کار ریمپ ECU | درآمد ریمپ ECU

بعد از فراگیر شدن خودروهای انژکتوری و کنار رفتن خودروهای کاربراتوری و همچنین برجسته شدن نقش ECU در خودروها ، بازار کار تعمیرات ECU خصوصا ریمپ ECU رشد بسیار چشمگیری داشت . خودروهای مختلف به دلیل اینکه قرار است در کشورهای مختلف و تحت شرایط آب و هوایی متفاوت کار کنند توسط شرکت سازنده یکسری محدودیت هایی را بر روی خودرو ها اعمال می کنند که این محدودیت ها خوشایند برخی از رانندگان خودروها نیست . در نتیجه نیاز به ریمپ کردن ایسیو خودرو احساس می شود .به دلیل جدید بودن زمینه فعالیت ریمپ ECU در ایران ، کمبود متخصص ریمپر ECU و همچنین نیاز مبرم به انجام خدمات ریمپ ای سی یو ، بازار کار ریمپ ECU بسیار بکر است . 

پارسیان صنعت خودرو با افتخار و با تجربه بیش از ۱۷ سال در امر آموزش ریمپ ECU و تعمیرات ECU ، دوره تخصصی ریمپ ECU را برگزار می نماید که شما علاقمندان به این حوزه از تعمیر خودرو می توانید از طریف لینک زیر نسبت به ثبت نام در دوره آموزشی فوق اقدام نمایید .

سایت آموزش تعمیرات ایسیو شرکت پارسیان صنعت خودرو

پاسخگوی تلگرام | پارسیان صنعت خودرو