صداگیری خودرو های هیوندای – رفع صدای زائد خودروهای هیوندای

صداگیری خودروهای هیوندای : خودروهای سواری هیوندای موجود در ایران شامل : هیوندای i10 – i40 ، هیوندای اکسنت Accent – هیوندای النترا Elantra – هیوندای آزرا ( گرنجور ) Azera – هیوندای آوانته Avante – هیوندای توسان ix35 – هیوندای جنسیس و جنسیس کوپه – هیوندای سانتافه ix45 – هیوندای سنتنیال – هیوندای سوناتا و سوناتای هیبرید Sonata – هیوندای وراکروز ix55 – هیوندای ورنا و هیوندای ولستر می باشد .

با توجه به سابقه ۱۰ ساله مجموعه ی ما در امر صداگیری خودرو می توان به جرات اذعان داشت که تقریبا تمامی خودروها ممکن است به صدا بیافتند منتهی این صداها بسته به نوع خودرو ممکن است در قسمتهای مختلف اتفاق بیفتد . 

معمولا خودروهایی کمپانی هیوندای به دلیل استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت در ساخت قطعات اتاق خودرو خیلی کم به صدا می افتند . ولی موارد متعددی توسط مجموعه ما از خودروهای این کمپانی صداگیری شده است . 

در رابطه با صداگیری هیوندای i10 تا i40 معمولا قسمت عقب این خودرو به صدا می افتد . 

هیوندای توسان ، سانتافه و وراکروز نیز معمولا در قسمت صندلیهای عقب ، دربهای عقب و درب صندوق نیاز به صداگیری پیدا می کنند . 

سه خودروی سوناتا ، آزرا و آوانته در بسیاری از موراد نیاز به صداگیری فول پیدا می کنند . خصوصا سانروف سوناتا و آزرا که معمولا صداهای آزار دهنده ای ایجاد می کنند . 

تنها خودروی بسیار ضعیف این کمپانی در سالهای اخیر هیوندای ورنا می باشد که از قطعات مناسبی برای اتاق خودرو استفاده نشده است و قسمتهای مختلف این خودرو نظیر داشبورد ، رودری ها ، سانروف و … به صدا می افتد . 

دیگر خودروهای این کمپانی نیز ممکن است در قسمتهای مختلف به صدا بیفتد و این بستگی به سال تولید خودرو ، نحوه استفاده ، تصادف شدید و … دارد . 

مجموعه ما ( پارسیان صنعت خودرو ) به عنوان اولین مرکز صداگیری خودرو در ایران خدمات زیر در را در رابطه با صداگیری خودروهای کمپانی هیوندای انجام می دهد : 

  • صداگیری داشبورد هیوندای
  • صداگیری سقف و سانروف هیوندای
  • صداگیری کنسول وسط هیوندای 
  • صداگیری رودری های هیوندای
  • صداگیری ستون های هیوندای
  • صداگیری طاقچه عقب و درب صندوق هیوندای
  • فول صداگیری اتاق هیوندای

برای رزرو نوبت کافیست با شماره های ۰۲۱۶۶۳۶۳۰۸۲ و ۰۲۱۶۶۳۶۲۱۸۲ تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را پر نمایید !

صداگیری خودرو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست