برنامه ریزی یونیت ایربگ برلیانس Brilliance – ریست یونیت ایربگ برلیانس – تعمیرگاه ایربگ برلیانس

برنامه ریزی یونیت ایربگ برلیانس Brilliance :برلیانس آتو، (به چینی: 華晨汽車集團控股有限公司) شرکت خودروسازی چینی است، که در زمینه مونتاژ خودروهای شرکت‌های ب‌ام‌و،میتسوبیشی موتورز، پورشه، تویوتا، پینینفارینا و ایتال‌دیزاین فعالیت می‌کند.

شرکت برلیانس آتو در سال ۱۹۹۲ توسط یانگ رونگ راه‌اندازی شد و تا سال ۲۰۰۲ تنها به تولید مینی بوس اشتغال داشت. از سال ۲۰۰۳ در پی امضای قرارداد با ب‌ام‌و شروع به مونتاژ اتومبیل نمود. شرکت بریلیانس در سال ۲۰۱۲ شمار ۶۵۰ هزار دستگاه اتومبیل تولید کرد و در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان ششمین تولیدکننده خودرو جمهوری خلق چین شناخته می‌شود.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر شن‌یانگ، چین قرار دارد و سهام آن در بازارهای بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس فرانکفورت معامله می‌شود.
خودروهای سواری برلیانس در ایران توسط سایپا و پارس خودرو مونتاژ می‌شود. در ایران برلیانس‌های h330 و h320 و h230 و h220 و  cکراس و v5 موجود است V5 کپی برداری شده از bmw x3است ولی در ایران محبوبیت زیادی ندارد محبوب‌ترین ماشین برلیانس موتور h330 است که سواری و فرمان نرمی دارد اما و امکانات کاملی دارد

 

*** پس از تصادف ممکن است ایربگهای خودرو عمل نماید و نیاز به تعویض داشته باشند ***

  • مجموعه ما ابتدا ایربگهای شما را تعویض نموده و سپس یونیت ایربگ را نیز ریست می نماید ( برنامه ریزی مجدد یونیت ایربگ برلیانس ) . 

  • ایربگ قابل تعمیر و یا شارژ نمی باشد چرا که ایربگ یکبار مصرف بوده و هیچ تعمیرگاهی نمی تواند ادعا نماید که ایربگ قابلیت شارژ مجدد را دارا می باشد . 

  • یونیت ایربگ قابلیت ریست شدن را دارا می باشد و با توجه به قیمت بالای این قطعه مجموعه ما یونیت را ریست کرده تا از هزینه های شما کاسته شود .

مجموعه ما توانایی برنامه ریزی یونیت ایربگ هر خودرویی از جمله برلیانس را دارا می باشد . در زیر لیست خودروهای برلیانسی که مجموعه ما تعمیر و ریست می نماید آورده شده است : 

  • برنامه ریزی یونیت_ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس سی ۳ کراس Brilliance C3
  • برنامه ریزی یونیت_ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس اچ ۲۲۰ Brilliance H220
  • برنامه ریزی یونیت_ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس اچ ۲۳۰ Brilliance H230
  • برنامه ریزی یونیت_ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس اچ ۳۲۰ Brilliance H320
  • برنامه ریزی یونیت ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس اچ ۳۳۰ Brilliance H330
  • برنامه ریزی یونیت ایربگ و تعویض ایربگ برلیانس وی ۵ Brilliance V5

خدمات تعمیرات در مجموعه ما با ۹۰ روز گارانتی ارائه می شود 

شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۳۶۳۰۸۲۰۲۱۶۶۳۶۲۱۸۲۰۹۱۰۱۴۶۳۵۸۴۰۹۳۸۷۰۸۰۲۱۸


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست